تئاتر اسلامی

وقتی رییس برگه ماموریت رو گذاشت جلوم گفت : میری این سالن تئاتر و فاصله هارو هم اعلام میکنی و هم نظارت ، تا آخرین روز نمایش !

ولی همون روز اول جنجالی به پا شد !

داستان نمایش مال دوره خلافت عباسیان بود ! و در آخر داستان مردی باید زنشو که بهش خیانت کرده بود با دستاش خفه میکرد ! که من کات دادمو گفتم : نخیر ! عوضش کنین ! مرد نامحرم جلو چشم 1000 تا آدم گلوی زن نامحرم رو فشار بده ؟!!! بهتره خیانت زنشو زیر سبیلی در کنه و بروی خودش نیاره ! تازه یه درس اخلاقی اسلامی هم که گذشت از گناهکاره به ملت میده !

گفتن نمیشه آخه ! داستان همینجوریه ! حسابی ضایع میشه ! خلاصه بعد از 4 ساعت بگو مگو ، کلی سعه’ صدر نشون دادمو و قرار شد که مرده با یه هفت تیر زنشو بکشه !

و در جواب اونا که میگفتن در اون زمان که هنوز هفت تیر اختراع نشده بود گفتم : خفه ! هفت تیر حتی در صدر اسلام هم وجود داشته !

یعنی شما باورتون میشه که کسی تو دنیا پیدا میشد که بدون نامردی ، یعنی بدون هفت تیر بتونه آقام حضرت علی رو بکشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

غائله خوابیدو هفت شب شوهره با هفت تیر زن خیانتکارشو رو صحنه کشت !

/ 9 نظر / 72 بازدید
پری کاتب

سلام علکم سلام علکم کلی خوشم اومد از کامنتت رفیق جان بازم میای؟

Critical Minds

در جامعه و دنیایی که جانی و آدمکش و قاتل شرعی معتقد و مومن شده است و به خوب و بد .. تقسیم می شود شما بدرستی سانسورچی خوب هستید .. و در صدر اسلام بجز هفت تیر .. بمب هسته ای .. انرژی هسته ای و سلول های اولیه و سانسورچی خوب و بد هم بوده است

سپینود

یادم رفته بود ولی الان شعر رو با راهنمایی های شما درست کردم به من سر بزنید اگر مایلید تبادل لینک کنیم.[گل]

000

ما نفهمیدیم شما وزارت ارشاد کار میکنی یا صدا و سیما!؟

000

نه.. جون دایی ناراحت نشو آخه با عقل جور در نمیاد... اونایی که چندجا کار می کنن مدیرای کلان کشورن نه کارمندای جز’! شایدم شما کارت خیلی درست بوده! درسته؟![چشمک]

پری کاتب

[متفکر] میگم این غائله دیکتش درسته؟

bijan rio

[چشمک] [زبان] [هورا]